Spółka WUM Investment zmieniła nazwę i teraz nazywamy się
Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o.

WUM Investment kreuje przestrzeń w trosce o ludzi i ich zdrowie. Łączy studentów, lekarzy i ich mentorów w treningu, ciągłym rozwoju oraz dążeniu do zawodowego mistrzostwa. Tworzy środowisko wymiany myśli, doświadczeń i rozwiązań biznesowych w celu poprawiania jakości życia człowieka. Kieruje się zaufaniem i odpowiedzialnością.

WUM Complex

Najnowocześniejszy budynek na terenie kampusu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przestrzeń biznesowa

Elastyczna powierzchnia biznesowa. Adres budujący wiarygodność.

Szkolenia i Konferencje

Komercyjna przestrzeń szkoleniowa i konferencyjno-ekspozycyjna.

Centrum Symulacji Medycznych

Uniwersyteckie centrum szkoleniowe na światowym poziomie.

Great Attitudes, Better Service.

professional. friendly. courteous.

Przestrzeń łącząca ludzi

Dla Najemców

Naszym Najemcom oferujemy nowoczesną przestrzeń na terenie Kampusu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oferujemy nowoczesne i oszczędne rozwiązania technologiczne, bliskość instytucji badawczo-rozwojowych oraz zrozumienie dla potrzeb firm z branży life sciences. Do użytku oddajemy przestrzeń biurową, sale szkoleniowe wraz z wyposażeniem, a także przestrzeń ekspozycyjną.

Dla Pracowników

Pracownikom WUM Complex oferujemy szereg udogodnień, takich jak parking podziemny, parking rowerowy z szatnią i strefą prysznicową. Dbając o Wasze zdrowie i komfort, stosujemy rozwiązania ekologiczne potwierdzone certyfikatem BREEAM, a także dbamy o przestrzeń do relaksu i odpoczynku.

Dla Studentów i Profesjonalistów Ochrony Zdrowia

CSM to przestrzeń w pełni dedykowana dla Studentów WUM. Zapewniamy najnowocześniejsze wyposażenie oraz dbamy o stosowanie światowych standardów w szkoleniu adeptów sztuki lekarskiej. Wierzymy, że również doświadczeni lekarze powinni mieć możliwość sprawdzania nowych technik operacyjnych i dalszego doskonalenia w bezpiecznych warunkach. To dla nich tworzymy komercyjne centrum szkoleniowe.

Dla Sąsiadów

Pragniemy, aby przestrzeń WUM Complex służyła społeczności, dlatego jesteśmy otwarci na otoczenie i sąsiadów. Chcemy być miejscem odpoczynku, a także łączenia pracy z pasją. Tu znajdziesz możliwość networkingu, bez względu na to, czy wolisz poznawać nowych ludzi i pomysły w atmosferze odpoczynku czy formalnego wydarzenia.

WUM Complex łączy ludzi

WUM Investment sp. z o.o.