Struktura spółki

Spółka WUM Investment Sp. z o.o. została powołana przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w listopadzie 2017 roku. Głównym celem działalności spółki jest prowadzenie i konsekwentny rozwój Centrum Symulacji Medycznych WUM. W sierpniu 2018 podpisano umowę pomiędzy Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, a Montreal Medical International Inc.(MMI), która dzięki dokumentowi została udziałowcem WUM Investment Sp. z o.o.

MMI reprezentuje wydział medycyny Uniwersytetu McGilla w międzynarodowych projektach. Koordynuje dostarczanie szerokiej gamy usług medycznych i związanych z opieką zdrowotną, w tym szkolenia, edukację i przekazywanie wiedzy przez pracowników służby zdrowia do państwowych agencji zdrowia i ośrodków opieki zdrowotnej na całym świecie. Jako doświadczony wykonawca projektów w zakresie medycyny współpracuje z wiodącymi instytucjami opieki zdrowotnej w Kanadzie i innych krajach, zapewniając stosowanie najlepszych praktyk w zarządzaniu i świadczeniu usług opieki zdrowotnej. Interdyscyplinarne podejście MMI umożliwia klientom budowanie trwałych, niezależnych programów opieki zdrowotnej opartych na najnowocześniejszym know-how w zakresie medycznych technologii, edukacji, badań i rozwoju.

Kanadyjski Uniwersytet McGill jest jedną z najbardziej znanych instytucji edukacyjnych na świecie, cenioną przede wszystkim za stosowanie wysokich standardów akademickich i badawczych w medycynie. W ostatniej dekadzie Uniwersytet McGill stał się absolutnym numerem jeden wśród uczelni medycznych w Kanadzie oraz siódmym uniwersytetem kształcącym lekarzy na świecie, co plasuje go w ścisłej czołówce wśród liderów wyznaczających nowe trendy współczesnej medycyny.

Zarząd WUM Investment

Prezes Zarządu
Wiceprezes