Szkolenia i Konferencje

Komercyjne Centrum Symulacji Medycznych

Komercyjne Centrum Symulacji Medycznych to ośrodek o najwyższym międzynarodowym standardzie. Nowoczesne wyposażenie, fantomy różnorodnego przeznaczenia, symulatory wykorzystujące najnowsze technologie stanowią o unikalności centrum. Oryginalne scenariusze oraz programy szkoleniowe przygotowane przy współudziale zagranicznego partnera pozwolą doskonalić technikę i podwyższać umiejętności na wyjątkowym poziomie.

Nasze centrum dedykujemy wysokiej klasy profesjonalistom, którzy chcą uczestniczyć w postępie technologicznym. To także nowa przestrzeń dla firm, aby budować relacje z ekspertami i wspólnie realizować misję dążenia do mistrzostwa.

Centrum Konferencyjno-Ekspozycyjne

Budynek będzie dysponował salami i pomieszczeniami do organizacji imprez takich, jak: konferencje, kongresy, prezentacje produktów, eventy marketingowe, wydarzenia PR. W pełni wyposażone sale konferencyjne i ekspozycyjne oferują szereg rozwiązań zapewniających ich elastyczne wykorzystanie i dostosowanie do potrzeb. Oprócz wymienionych sal, będzie można wykorzystać foyer, pomieszczenia do ekspozycji oferty bądź produktów oraz sale dydaktyczne.

Jeśli szukasz ciekawego miejsca na wydarzenie z obszaru nauk o życiu, zapraszamy do WUM Complex. Tu znajdziesz wygodną przestrzeń, a położenie na terenie kampusu akademicko-medycznego WUM zapewni zainteresowanie świata medycznego oraz dogodny dojazd z centrum miasta, z lotniska czy spoza Warszawy. Taki adres podkreśli charakter imprezy.